Malarz / tapeciarz (m/k) 1.900-2.400 Euro netto

Kategoria

Piaskarz , Warsztat

Lokalizacja

Niemcy , Anglia

Schnellkraft Personalmanagement GmbH jest niemiecka firma, swiadczaca uslugi w zakresie posrednictwa pracy na rynku niemieckim.

Dla naszego klienta szukamy kandydata na stanowisko pracy:

Numer referencyjny: Malarz/praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • Malowanie ścian i sufitów
  • Tapetowanie
  • Lakierowanie
  • Usuwanie uszkodzeń ścian
  • Prace remontowe i naprawcze
  • Przygotowanie podłoża, uszczelnianie i wypełnianie fug, szpachlowanie, tynkowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie
  • Umiejetność wykonywania wyżej opisanych czynności

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 1.900-2.400 Euro netto miesięcznie
  • Niemiecka umowa na czas nieokreślony
  • Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • Różnorodność zadań
  • Pewne miejsce  pracy
  • Pomoc polskiego koordynatora