Malarz przemysłowy, 2100 € - 2200€ netto / miesiąc, Bugnein, Francja

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Francja

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - francuskiej firmy produkującej maszyny rolnicze poszukujemy osób na stanowisko:

Malarz przemysłowy

Miejsce pracy: Bugnein, Francja

Zakwaterowanie: zorganizowane

Miejsce pracy: Bugnein (Francja)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • przemysłowe prace malarskie w zakresie części maszyn rolniczych
  • przygotowanie kabin, malowanych części, dobieranie i mieszanie składników farby zgodnie ze specyfikacją
  • wieszanie elementów na hakach do wyschnięcia

Wymagania:

  • doświadczenie jako malarz przemysłowy
  • podstawowa znajomość języka  francuskiego lub angielskiego
  • motywacja i samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na francuskich warunkach
  • wynagrodzenie 2100€  - 2200€ netto/miesiąc, wynagrodzenie zawiera 10% premii urlopowej,10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową
  • gwarantowane 39h pracy tygodniowo
  • darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy

CV w języku angielskim