Malarz budowlany - Worms, Heidelberg, Ludwigshafen, Weinstadt, Mainz

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Niemcy

Jesteśmy niemiecką firmą z 55 letnim doświadczeniem na rynku pracy.

Posiadamy 21 oddziałów na terenie całych Niemiec, w tym także biuro rekrutacyjne w Görlitz, gdzie rozmawiamy rowniez po polsku.

Zatrudnimy malarzy, spachlarzy do pracy w miejscowościach:

Worms, Heidelberg, Ludwigshafen, Weinstadt, Mainz

Zakres obowiązków:

  • malowanie wewnątrz budynków + drobne  prace wykończeniowe
  • szpachlowanie
  • malowanie zewnętrzne

Wymagania:

  • doswiadczenie w zawodzie
  • podstawowa lub komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • mile widziany samochód do dyspozycji ale nie wymóg konieczny

Oferujemy:

  • umowę o prace bezpośrednio z nasza firma na niemieckich warunkach, na czas  nieokreślony
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • diete netto płacone do każdej przepracowanej godziny
  • pomoc w rezerwacji noclegu
  • pomoc przy kompletowaniu dokumentów do Familienkasse (zasiłek rodzinny)
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • po okresie próbnym świadczenia urlopowe ,bożonarodzeniowe
  • możliwość pobierania zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu