Malarz

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Niemcy

Dla naszego klienta poszukujemy niemiecko-języcznych pracownikόw
na budowy na terenie Niemiec.

Malarz

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie wypraw gipsowych, szpachlowanie, malowanie, przyrządzanie i mieszanie farb oraz zapraw malarskich, reperacja powłok malarskich i podłoża.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Wykształcenie w zawodzie kierunkowe lub pokrewne,
  • Doświadczenie zawodowe,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Prawo jazdy oraz samochód.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 13€ brutto za godzinę + 7€ netto diety za godzinę.
  • Pracę w niemieckiej firmie,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich (bezpośrednio z niemieckim pracodawcą),
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • Istnieje możliwość opłaty kwatery przez pracodawcę,
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Wypłaty wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie.