Magazynier z j. angielskim, Holandia

Stawka

13.74
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Anglia

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Miejsce pracy: Niderlandy

Numer referencyjny: MA/1023/OŁ/praca-za-granica.net

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę,
  • stawkę: 13,74 € br/h,
  • tygodniówki!,
  • pracę w systemie dwuzmianowym: 06:00-15:00, 15:00-24:00
  • Zakwaterowanie (płatne 115,08 euro/tydzień)
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia (33,45 euro/tydzień).

Zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek kontenerów,
  • zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego,
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki,
  • magazynowanie towaru,
  • etykietowanie, pakowanie, kontrola jakości.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na magazynie (zakres obowiązków jest mocno zróżnicowany: praca na różnych działach),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane prawo jazdy.
  • UWAGA! rozmowa kwalifikacyjna  w j. angielskim na miejscu w siedzibie firmy w miejscowości Deurne.