Magazynier w dziale ekspedycji

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie dostaw przychodzących.
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki.
  • Administracyjne zarządzanie towarami wychodzącymi z magazynu.
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.
  • Wykonywanie obowiązków zgodnie z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na magazynie.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto.
  • Liczne dodatki zmianowe od 12,77€ brutto/h
  • Dwuzmianowy system pracy.
  • Praca nie wymaga doświadczenia.
  • Stała praca na dłużej.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.