MAGAZYNIER / PRACOWNIK TECHNICZNY (BILET GRATIS)

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Heijen , Holandia

Arvato Benelux B.V. ma jeden ze swoich oddziałów w miejscowści Heijen. Jest to jeden z wiodących dostawców  usług logistycznych dla e-commerce, retail, omnichannel oraz branży healthcare. Arvato zapewnia obsługę złożonych procesów tj. rozwiązania IT, obsługę klienta, zarządzanie logistykę B2B/B2C, pick&pack, wysyłkę, zarządzanie zwrotami oraz doradztwo e-commerce. Praca przy montażu/konfiguracji urządzeń, obsłudze systemu MRP - na stanowisku pracownika technicznego.

Opis stanowiska:

  • kompleksowy / precyzyjny montaż urządzeń logistycznych,
  • obsługa komputera i tabletu, systemu MRP, wprowadzanie danych do systemu,
  • obsługa określonego oprogramowania/narzędzi/instrumentów do testowania i kalibracji.

Oferujemy:

  • stawka z dodatkiem urlopowym 8,33% dochodów brutto i rezewami na poczet dni urlopu 10,92% dochodów brutto (dot. godzin podstawowych) 13,83 € brutto/h
  • dodatki zmianowe:- od pon do pt:- od 19:00 do 00:00 35%, od 00:00 do 06:00 45%, od 06:00 do 07:00 35%, sobota 50%, niedziela 100%
  • bezpłatny przejazd do Holandii z przewoźnikiem GTV BUS, zwrot środków za przejazd po przepracowaniu zaledwie 4 tygodni!
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu dobrym
  • doświadczenie w branży techniczneh/logistycznej
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podjęcia stałej współpracy
Aplikuj teraz E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!