Magazynier / Komisjoner, komunikatywny niemiecki i auto, Erfurt wschodnie Niemcy

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Erfurt , Gotha , Jena , Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z miasta Erfurt: Magazynierów / Komisjonerów. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Miejsce pracy: Erfurt (Niemcy), Jena (Niemcy), Gotha (Niemcy)

Numer referencyjny: Magazynier / Komisjoner, komunikatywny niemiecki i auto, Erfurt /praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: okolice miasta Erfurt i różne miasta na terenie, Turyngii i Bawarii południowo-wschodnie Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta 99084 Erfurt.
  • Praca jest na pełny etat, od 160 do 185 godz. miesięcznie, w systemie 2- albo 3- zmianowym
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku. Mogą dochodzić nadgodziny i praca w soboty
  • Główne zadania:
  • Kompletowanie zamówień i przygotowanie towaru do wysyłki (tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking)
  • Obsługa skanera ręcznego
  • Obsługa elektrycznego wózka paletowego lub wózka widłowego
  • Rozładunek i załadunek towaru na ciężarówkę albo na kontener

Wymagania:

  • Doświadczenie w magazynie (komisjoner albo operator wózka widłowego) mile widziane, ale niekonieczne
  • Zalecane uprawnienia na elektryczny wózek paletowy lub wózek widłowy
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2 / B1)
  • Wymagane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dojazdów z mieszkania do pracy
  • Dobra kondycja fizyczna, przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy
  • Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + Premia urlopowa oraz świąteczna
  • + 25% do stawki godz. za nadgodziny oraz na nockę
  • Stawka brutto: 11 do 12,43 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji)
  • + Dieta netto od 250 do 280 euro / miesiąc pracy
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: od 1600 do 1750 euro (liczone ze 160 godz. pracy, 20 dni roboczych, klasa podatkowa 1) + nadgodziny
  • + 40 euro netto w dniu przyjazdu / Prezent w formie vouchera
  • + 100 do 200 euro netto / Bonus po 4 tygodniach pracy
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane przez pracodawcę. Zawsze 1-osobowy pokój ze wspólną łazienką, kuchnią i internetem.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.