MAGAZYNIER (ATRAKCYJNE DODATKI, CIEPŁY MAGAZYN)

Stawka

15.81
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Holandia

Praca w Niderlandach u jednego z naszych klientów zajmującego się dystrybucją i logistyką w miejscowości Zwaagdijk. Firma posiada sieć handlową ponad 2000 sklepów w 10 krajach Europy i oferuje szeroki asortyment niedrogich produktów codziennego użytku. W asortyment sklepu wchodzą między innymi produkty do wyposażenia domu, odzież, zabawki, dekoracje,  środki czystości i wiele innych. Praca odbywa się na hali, na której panuje temperatura ok 18-22 stopni.

Opis stanowiska:

  • ŁAŃCUCH DOSTAW/ LOGISTYKA PRZYCHODZĄCA/WEWNĘTRZNA LOGISTYKA PALET
  • ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM;
  • Uupełnianie towarów w wyznaczonych lokalizacjach magazynowych, przenoszenie towarów z i do (tymczasowych) miejsc składowania w magazynie oraz załadunek, rozładunek i przenoszenie towarów do zarządzalnych i wydajnych jednostek do przechowywania;
  • Wykonywanie innych czynności magazynowych.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stawka podstawowa: 13,63€ brutto/h  Jeśli pracownik osiągnie progres w pracy po 4 tygodniach istnieje możliwość podwyżki stawki podstawowej
  • stawka z dodatkiem urlopowym (Vakantiegeld) 8,33% dochodów brutto i dodatkiem rezerwowym na poczet dni urlopu (Vakantiedagen) 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych: 15,81 € brutto/h
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

Wymagania:

  • Osoby znające język angielski w stopniu średniozaawansowanym, dobrym, bardzo dobrym;
  • Osoby energiczne i zmotywowane;
  • Gotowość do stałej współpracy (współpraca minimum pół roku).
Aplikuj teraz E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!