Magazyn, PRZESYŁKI - Holandia - WYSOKIE zarobki

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Venlo , Zaltbommel , Holandia

JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów. Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy:

Sortowanie PRZESYŁEK - praca na MAGAZYNIE - praca Holandia - WYSOKIE zarobki, także praca dla PAR

Miejsce: Holandia, Venlo lub Zaltbommel
Nr referencyjny: NL-SP/2021

Miejsce pracy: Zaltbommel (Holandia), Venlo (Holandia)

Numer referencyjny: NL-SP/2021/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • praca w centrum logistycznym
  • sortowanie przesyłek

Wymagania:

  • język angielski - komunikatywnie
  • prawo jazdy mile widziane

Oferujemy:

  • HOLENDERSKA umowę o pracę
  • wynagrodzenie płatne zawsze na czas!!!
  • możliwość co-tygodniowych ZALICZEK
  • stawki godzinowe powiększone o dodatek wakacyjny!
  • WYSOKIE zarobki
  • dodatkowo płatne godziny urlopowe
  • nadgodziny płatne z extra dodatkiem
  • dojazd do i z pracy w Holandii
  • zakwaterowanie

Prosimy o kontakt telefoniczny 518891884, 517362797, 517017884 lub CV przesyłać na maila.
Zapraszamy do kontaktu.