Lakiernik

Lokalizacja

Boxtel , Holandia

Lakiernik

Miejsce pracy: Boxtel (Holandia)
Numer referencyjny: L/praca-za-granica.net
Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

W zależności od stanowiska jesteś odpowiedzialny za przygotowanie powierzchni, elementów

do lakierowania, nanoszenie powłok lakierniczych odpowiednią metodą oraz wstępną kontrolę pomalowanych elementów.

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w stanowisku bądź chęć nauki

  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim

OFERUJEMY:

  • pracę na długi okres czasu

  • 40 godzin w tygodniu

  • jednozmianowy system pracy,

  • stawkę : około 11,25 euro brutto na godzinę początek dla osób z doświadczeniem

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje CV za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'

lub zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu : 073-711-3-717.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: https://jobinvest.nl/pl/job-listing/

oraz profil na Facebook: Job Invest Polen.