Kurierzy- Dużo wakatów

Kategoria

Kurier , Kierowcy

Lokalizacja

Niemcy

Agencja pracy ABC Work (licencja nr 12912) aktualnie poszukuje dla naszych partnerów osób do pracy na stanowisku Kurier w Niemczech

Praca od zaraz.

Nürnberg (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • Załadunek paczek do auta,
  • Dostarczanie paczek do klientów,
  • Pielęgnacja pojazd.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako kurier.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 1800€ netto miesięcznie + dodatki,
  • Niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres,
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania,
  • Stała opieka polskiego koordynatora,
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualnie ustalony termin wyjazdu,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Liczba godzin zagwarantowana w umowie,
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera,
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata,
  • Premie za polecenie kandydata do pracy.

Masz pytania odnośnie oferty?

Skontaktuj się z nami: +48 570 221 444