Kurier/osoba dostarczająca paczki z prawem jazdy klasy B do Niemiec /// Требуется водитель-курьер / водитель доставки посылок в

Kategoria

Kurier , Kierowcy

Lokalizacja

Niemcy

O firmie:

Polski:

Deltarapid to powstająca firma transportowa z siedzibą w 20539 Hamburg (Niemcy). Została założona w 2020 roku przez zespół, który z pasją i kompetencją znajduje nowe rozwiązania dla swoich klientów. To, co zaczęło się jako jednoosobowa działalność gospodarcza jako partner w zakresie dostaw dla firmy Amazon, rozwinęło się szybko i różnorodnie. Dzięki naszemu know-how w ostatnich latach odnotowaliśmy silny wzrost: 35 kierowców z 35 pojazdami dostarcza obecnie towary do naszych klientów w całych Niemczech.

Русский:

Deltarapid - это перспективная транспортная компания, расположенная в 20539 Гамбурге (Германия). Она была основана в 2020 году командой, которая со страстью и компетентностью находит новые решения для своих клиентов. То, что начиналось как индивидуальное предпринимательство в качестве партнера службы доставки для Amazon, быстро и разнообразно развивалось. Благодаря нашему опыту, в последние годы мы пережили сильный рост: 35 водителей с 35 автомобилями сегодня доставляют грузы нашим клиентам по всей Германии.

Miejsce pracy: Nuetzen (Niemcy), Kaltenkichen (Niemcy)
Numer referencyjny: 1/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Polska

  • Poszukujemy kierowców na pełny etat do dostarczania paczek z Amazona. Trasy są predefiniowane, więc nie jest wymagana żadna wcześniejsza wiedza.
  • Początek pracy ok. godz. 10.00
  • Wielkość opakowania rzadko przekracza 2-3 kg

Русский

  • Мы, компания Deltarapid GmbH, ищем водителей на полный рабочий день для доставки посылок Amazon. Туры заранее определены, поэтому предварительные знания не требуются.
  • Начало работы - около 10 часов утра
  • Размер упаковки редко превышает 2-3 кг

Czego oczekujemy od Ciebie/ Что мы ожидаем от вас:

Polski

  • Jesteś sprawny fizycznie
  • Jesteś zorientowany na klienta
  • Jesteś niezawodny
  • Masz ukończone 20 lat i posiadasz prawo jazdy na samochód (klasa B) dłużej niż 1 rok.

Русский

  • Вы физически здоровы
  • Вы ориентированы на клиента
  • Вы надежны
  • Вам не менее 20 лет и у вас есть водительское удостоверение на право управления автомобилем (класс B) сроком более 1 года.

Co oferujemy / Что мы предлагаем:

Polska

  • Nowoczesny i bezpieczny samochód dostawczy marki Mercedes z topowym wyposażeniem (klimatyzacja, kamera cofania, system bluethooth sorround, wózek z workiem i wiele innych).
  • 5-6 dni w tygodniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, 12€ na godzinę + bonusy  w zależności od klasy podatkowej do 2200€ netto!!!
  • Oferujemy również program premiowy.
  • Nowoczesna odzież robocza (kurtka, buty ochronne, sweter itp.)
  • Komunikacja wielojęzyczna (niemiecki, angielski, arabski, farsi, bułgarski, rumuński, rosyjski)
  • Całościowy pakiet opieki podczas wprowadzenia, poprzez szkolenia, szkolenia kierowców.
  • Międzynarodowa rodzinna atmosfera pracy

Русский

  • Современный и безопасный автомобиль для доставки грузов от Mercedes с лучшим оборудованием (кондиционер, камера заднего хода, система Bluethooth surround, мешковоз и многое другое).
  • Привлекательная зарплата, 12 евро в час + бонусы в зависимости от налогового класса до 2200€ нетто!!!
  • Мы также предлагаем бонусную программу.
  • Современная рабочая одежда (куртка, защитная обувь, джемпер и т.д.)
  • Многоязычное общение (немецкий, английский, арабский, фарси, болгарский, румынский, русский)
  • Всесторонняя забота во время введения в должность, обучения, подготовки водителей.
  • Международная семейная рабочая атмосфера

Polska

  • Pomoc w przeniesieniu do Niemiec i w znalezieniu zakwaterowania
  • Rejestracja w Niemczech
  • Zgłoszenie do kasy chorych

Русский

  • Поддержка при переезде в Германию, а также при поиске жилья
  • Регистрация в Германии
  • Регистрация в фонде медицинского страхования

Dokumenty / документы

  • Prawo jazdy na samochód / Водительское удостоверение на право управления автомобилем
  • Dowód osobisty lub paszport / Удостоверение личности или паспорт

Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco, to zadzwoń do nas na 0049176 60831738 lub po prostu napisz do nas na WhatsApp.

Z tym wakatem chcielibyśmy się zwrócić do osób poszukujących pracy z następujących obszarów:

Kierowca zawodowy, kierowca, logistyka, magazyn, logistyka magazynowa, kierowca klasa B, prawo jazdy, bez szkolenia, osoba zmieniająca zawód, pracownik, pomocnik, pełny etat, pół etatu, kurier, kierowca kuriera, osoba dostarczająca przesyłki, osoba dostarczająca paczki.
Rodzaj pracy: Pełny etat, Część etatu, Tymczasowy, Staż, Umowa o dzieło, Umowa o świadczenie usług, Praca na zlecenie, Stałe stanowisko, Szkolenie, Minipraca