Kucharz/kucharka - Szwajcaria

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Szwajcaria

Miejsce pracy: Lucerna (Szwajcaria)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Lucerna - Szwajcaria
  • Długość kontraktu: 12 miesięcy
  • Przewidywany start: praca od zaraz
  • Stawka w zależności od doświadczenia: 2000-2500CHF netto /msc
  • Praca w hotelach 3-4 gwiazdkowych. Sezon trwa przez cały rok z pominięciem miesięcy: listopad i maj

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie potraw dla gości hotelowych
  • przygotowywanie półproduktów
  • utrzymanie czystości w kuchni

Oferujemy:

  • umowa o pracę ze szwajcarskim pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 2000-2500CHF - w zależności od posiadanego doświadczenia
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie płatne na konto (do 10 dnia następnego miesiąca)
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • ubezpieczenie
  • 20 dni płatnego urlopu
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Szwajcarii
  • zwrot kosztów przejazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.