Kucharz , szef kuchni (m/f/d)

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Saalbach , Anglia

Dzięki idealnemu położeniu Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn jest jednym z największych i najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowych w Austrii. Hotel MULK posiada 27 pokoi i może pomieścić do 70 gości w sezonie letnim i zimowym. Hotel został wybudowany i przyjmuje Gości od 2018 roku.

Miejsce pracy: Saalbach (Austria)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Twoje zadania

  • Współtworzenie menu z niepełnym wyżywieniem wraz z kierownikiem hotelu
  • Przygotowanie / realizowanie menu
  • Magazynowanie i kontrola towarów

Twój profil

  • Ukończone szkolenie zawodowe z praktycznym doświadczeniem
  • Gwarantujesz jakość, sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 2500 EUR netto
  • Zatrudnienie sezonowe, najlepiej na kilka sezonów
  • Zakwaterowanie w domu dla personelu (pokój jednoosobowy)

Data rozpoczęcia: 4 grudnia 2022

Czekamy na Twoje informacyjne dokumenty aplikacyjne, w tym CV, zdjęcie i certyfikaty.

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres [email protected]

Kontakt

Hotel Mulk
Glemmtaler Landesstraße 331
5753Saalbach
[email protected]
www.mulk.at