Kucharz / Kucharka w restauracji w Holandii

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Holandia

Miejsce pracy: Holandia

Numer referencyjny: 03/NL/praca-za-granica.net

W celu wzięcia udziału w rekrutacji konieczne jest przesłanie CV w j. angielskim.

Opis stanowiska:

Lokalizacja: Holandia - różne lokalizacje

Data rozpoczęcia: Możliwie jak najszybciej

Umowa: Pełny etat / na czas nieokreślony

Harmonogram pracy: 5 dni w tygodniu

Długość umowy: Umowa długoterminowa - Preferowany okres powyżej 6 miesięcy

Wynagrodzenie godzinowe brutto: 12,12-14,52 euro + dodatek zmianowy

Średnie miesięczne wynagrodzenie: 1800 - 2100 euro netto (w oparciu o 38-godzinny tydzień pracy)

Chcesz rozwijać umiejętności kulinarne pod okiem doświadczonych szefów kuchni? A może posiadasz wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu zespołem kucharzy? Jeśli pasjonuje Cię dostarczanie najwyższej jakości usług i chcesz zostać członkiem międzynarodowego zespołu w Holandii, aplikuj już dziś!

Poszukujemy personelu do pracy na różnych stanowiskach w kuchni:

Sous Chef

Chef de Partie

Commis Chef

Kitchen porter.

Wymagania:

- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie (min. B2)

- Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku

- Elastyczność do pracy w systemie zmianowym

- Prawo jazdy kat. B

- Paszport UE.

Oferujemy:

Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym we współdzielonym mieszkaniu - maksymalnie 45 minut od miejsca pracy

Szkolenie na miejscu

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Świadectwo pracy i referencje

Wypłata wynagrodzenia w systemie tygodniowym

8,3% dodatek urlopowy.