Kucharz / kucharka do restauracji hotelowej, Oberstdorf południowe Niemcy

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Oberstdorf , Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego hotelu z restauracją z turystycznego miasta Oberstdorf: Kucharzy. Kandydaci muszą posiadać ukierunkowane wykształcenie.

Miejsce pracy: Oberstdorf (Niemcy), Balderschwang (Niemcy), Immenstadt im Allgäu (Niemcy)

Numer referencyjny: Kucharz / kucharka do restauracji hotelowej, Oberstdorf południo/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: okolice miasta Oberstdorf, Bawaria południowe Niemcy (miejscowość turystyczna prz granicy w Austrią)
  • Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie
  • Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji bufetowej z hotelem z miasta 87538 Balderschwang
  • Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu (do wyboru)
  • Godziny pracy w systemie 2-zmianowym, albo zmiana podzielona, ok. 175 do 210 godz. miesięcznie
  • Główne zadania:
  • Przygotowywanie potraw tradycyjnej kuchni niemieckiej według przepisu
  • Zimny i ciepły Bufet (śniadanie, kolacja) i a la Carte
  • Estetyczne serwowanie dań według zamówienia
  • Dbanie o czystość miejsca pracy
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie kucharz, młodszy kucharz, kucharz małej gastronomii lub pokrewne,  potwierdzone świadectwem i doświadczeniem zawodowym
  • Znajomość kuchni niemieckiej jest zalecana
  • Przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP
  • Akceptacja pracy również podczas weekendu i wieczorami. Często praca pod presją czasu
  • Znajomość języka niemieckiego jest niekonieczna, ale zalecana
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka motywacja do pracy w sprawnym tempie, punktualność i dokładność
  • Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

  • Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: 2000 euro + nadgodziny
  • + Napiwki netto: ok. 150 do 200 euro netto / mies.
  • Podwyżka wynagrodzenia po 1 miesiącu pracy możliwa
  • + Premia uznaniowa za efektywne gospodarowanie zasobami
  • + Zwrot kosztów podróży za pierwszy przyjazd do pracy
  • + Zapewnione wyżywienie, napoje i zakwaterowanie. Koszt po stronie pracodawcy
  • Opis zakwaterowania: wszystkie pokoje z prysznicem / WC / balkonem / wifi, wspólna kuchnia, pralka, suszarka, parking, ogród

Tylko kandydatów (k/m) spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.