Kucharz/Kucharka, 15€ brutto/h, Diepholz, Niemcy

Stawka

15.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Diepholz , Niemcy

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników.
Nasz klient to hotel połączony z restauracją. Restauracja serwuje tradycyjne dania takie jak steki, hamburgery, dania z makaronem, oraz znakomite desery. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kucharz/Kucharka
Miejsce pracy:
Diepholz, Niemcy
Zakwaterowanie: zorganizowane

Miejsce pracy: Diepholz (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie posiłków/żywności
  • gotowanie a la carte
  • gotowanie na imprezach okolicznościowych
  • dbanie o czystość w miejscu pracy itp.

Wymagania:

  • doświadczenie min. 2 lata
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum podstawowym - A2
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • stawkę 15 €/ h brutto
  • możliwość pracy na stałe
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy, koszt 250€/ miesiąc
  • wszystkie niemieckie świadczenia socjalne
  • płatny urlop od 24 dni w roku

Wymagane dokumenty: CV w j. niemieckim

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.