Kucharz Kelner Malta

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Malta , Anglia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w gastronomii

Miejsce pracy: Malta

Numer referencyjny: Kucharz Kelner Malta/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • poszukujemy kucharzy i kelnerów na sezon letni, miejsce pracy: Malta

Główne zadania:

  • kucharz: przyrządzanie gorących posiłków z karty,
  • kelner przyjmowanie zamówień i obsługa klienta na sali
  • praca w restauracjach i hotelach w maltańskich kurortach

Wymagania:

  • doświadczenie
  • Wymagana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • Miesięczne wynagrodzenie 1 400 - 1 600 Euro Brutto miesięcznie + napiwki
  • pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie i wyżywienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku