Kucharz Entremetier, Przystawki / Zakąski, podstawowy niemiecki, Waldshut-Tiengen zachodnie Niemcy

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Waldshut-Tiengen , Singen , Niemcy

Kucharz Entremetier, Przystawki / Zakąski​, podstawowy niemiecki, Waldshut-Tiengen zachodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej restauracji z okolicy miasta Waldshut-Tiengen: Kucharza (k/w) do przystawek / zakąsek. Wymagane ukierunkowane wykształcenie oraz podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Waldshut-Tiengen (Niemcy), Lörrach (Niemcy), Singen (Niemcy)

Numer referencyjny: Kucharz Entremetier, Przystawki / Zakąski, podstawowy niemiecki,/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: 79801 Hohentengen, Badenia Wirtembergia, zachodnie Niemcy
  • Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji, leżącej na granicy ze Szwajcarią, z kuchnią niemiecko-szwajcarską
  • Praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu (od środy do niedzieli), ok. 168 do 175 godzin miesięcznie. Poniedziałki i wtorki są wolne
  • Godziny pracy: od środy do piątku od godz. 15 do 22; sobota i niedziela od godz.11 do 22

Główne zadania:

  • Przygotowywanie potraw tradycyjnej kuchni niemieckiej według przepisu
  • Zimny i cieply Bufet (śniadanie, kolacja) i a la Carte
  • Gotowanie według ajurwedy, potrawami z krajowych warzyw, owoców i ziół
  • Dbanie o czystość miejsca pracy, przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie kucharz potwierdzone świadectwem i doświadczeniem zawodowym jako kucharz Entremetier i Garde-manger
  • Wysoka motywacja do pracy, duża pasja i entuzjazm do gastronomii!
  • Znajomość kuchni niemieckiej, szwajcarskiej i ajurwedy jest zalecana
  • Konieczna minimalna znajomość języka niemieckiego (poziom A2)
  • Akceptacja pracy podczas weekendu, wieczorami i pod presją czasu
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność, samodzielność, rzetelność i dokładność

Oferujemy:

  • Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 30 dni płatnego urlopu (2 tygodnie w lutym i 2 tygodnie w listopadzie)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: 1800 euro
  • + Napiwki netto: ok. 150 do 200 euro netto / mies.
  • + Podwyżka wynagrodzenia, premia uznaniowa oraz premia świąteczna (zależna od kwalifikacji i motywacji)
  • + Zapewnione i bezpłatne wyżywienie i napoje podczas pracy w weekend
  • Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 200 euro miesięcznie (pokoje 1-osobowe z internetem)

Tylko kandydatów (k/m) spełniających wymagania proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.