KUCHARZ AUSTRIA

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Austria , Anglia

Firma HOGO GmbH została założona w styczniu 2007 r. przez rodziny Holzleitner i Golger. Miały one wizjonerski pomysł- wyróżnić się spośród niezliczonych konkurentów, wysoką dynamiką i ekstremalną szybkością.

Osiągnęliśmy ten cel w siódmym roku naszego istnienia, a marka HOGO stała się jedną z wiodących firm zajmujących się zasobami ludzkimi w regionie. Jako firma rodzinna wiemy, że największą wartością są nasi partnerzy i pracownicy. Tylko zadowoleni pracownicy wykonują swoją pracę z przyjemnością i zaangażowaniem. Wyznajemy, bowiem zasadę, że wzajemny szacunek i uznanie są najważniejsze.

Komunikujemy się z naszymi klientami na równych zasadach i staramy się zapewnić optymalne usługi nawet dla bardzo indywidualnych potrzeb, które zdarzają się bardzo często. Firma HOGO nadal będzie się dynamicznie rozwijać. Coraz więcej renomowanych firm polega na szerokim spektrum usług i cieszy się wysokim poziomem bezpieczeństwa we współpracy.

Miejsce pracy: Austria

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska

  • praca na Terenie - Austrii - Klagenfurt
  • wynagrodzenie ok. 2200€ netto

Wymagania:

  •  doświadczenie na ww. stanowisku
  •  komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  •  prawo jazdy kategorii B/ Samochód

Oferujemy:

  •  austriacką umowę o pracę
  •  atrakcyjne wynagrodzenie
  •  stawka 15,19 /h € brutto
  •  dieta 22€ dzienna
  •  13 i 14 wypłata
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę