Komisjoner - praca dla par, Erfurt i Lipsk

Stawka

1 500.00 - 1 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Neudietendorf , Niemcy

Obowiązki:

  • Komisjonowanie artykułów spożywczych według zamówień na monitorze

  • Praca przy użyciu elektrycznego wózka widłowego

  • Porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy (praca głównie poniedziałek - piątek)

  • zaangażowanie oraz chęć do pracy

  • własny samochód (wystarczy 1 na grupę/parę)

  • uprawnienia na wózki widłowe są mile widziane

Zapewniamy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • zakwaterowanie płatne 100€ na miesiąc zapewnione przez pracodawcę

  • wynagrodzenie od 1500€ netto, nawet do 1900€ zależne od doświadczenia i umiejętności

    (stawka 13,00€ brutto + dodatki)

  • dodatki za wypracowana normę

  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia po 9 miesiącach pracy

<p style='\'text-align:' center;\'=''>Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą APLIKUJ TERAZ