Kierownik budowy (m/f/d) Inżynieria budowlana/Autostrada A3

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Niemcy

Firma Eiffage to jedna z dziecięciu największych grup budowlanych w Europie.

Na nasze budowy w Niemczech szukamy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Miejsca pracy to: Schwabach

Wymagania:

  • Ukończone z powodzeniem studia (licencjat/magisterium/dyplom) w dziedzinie inżynierii lądowej i wodnej
  • Pożądane pierwsze doświadczenie zawodowe w wyżej wymienionym obszarze działalności
  • Biegła znajomość pakietu MS-Office i gotowość do nauki obsługi wszystkich aplikacji
  • Znajomość języka niemieckiego
  • informatycznych (program księgowy)
  • Ważne prawo jazdy klasy B
  • Samodzielność w działaniu oraz gotowość do działania i umiejętność pracy w zespole

Szef: Kierownik wydziału inżynierii lądowej i wodnej lub kierownik wydziału inżynierii budowlanej

Zadania:

  • Pomoc w ustaleniu organizacji placu budowy (np. sporządzanie harmonogramów budowy lub planowanie rozmieszczenia sprzętu i personelu).
  • Sprawdzanie rysunków konstrukcyjnych i wprowadzanie poprawek w razie potrzeby
  • Stopniowe przejmowanie odpowiedzialności za terminowe fakturowanie robót budowlanych oraz dokumentację towarzyszącą robotom budowlanym
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów efektywnościowych oraz porównań kosztów z celami i rzeczywistością
  • Wprowadzenie do sporządzania i wdrażania suplementów
  • Udział w procesie odbioru i nadzór nad realizacją inwestycji budowlanej w okresie gwarancyjnym, w tym usuwanie wad.
  • Koordynacja i zarządzanie własnym personelem przemysłowym i podwykonawcami

Oferujemy

  • Możliwości dalszego kształcenia i podnoszenia kwalifikacji
  • Program udziału spółek Eiffage
  • Atrakcyjne programy leasingowe (np. rower służbowy, smartfon, PC, tablet)
  • Oferta sportowa z udziałem finansowym pracodawcy
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony