Kierownik budowy (m/f/d)

Grupa CIRCET jest liderem na rynku europejskim w zakresie budowy i eksploatacji sieci stacjonarnych i komórkowych.

W trakcie naszego stałego rozwoju poszukujemy ambitną osobą na stanowisko:

Kierownik Budowy (m/f/d)

Budujemy, obsługujemy i utrzymujemy sieci stacjonarne i komórkowe.

Oferujemy:

  • Interesujące projekty
  • Umowa na warunkach niemieckich
  • Stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony
  • Praca z najnowocześniejszym sprzętem i technologią
  • Możliwości dalszego szkolenia
  • 30 dni urlopu
  • System premiowy - dobre wyniki, dobra premia
  • Własny, neutralny samochód służbowy również do użytku prywatnego

Zakres obowiązków:

  • Bezpośredny nadzór, rozliczanie i kalkulacja projektów budowlanych.
  • Organizowanie oraz koordynowanie budowy.
  • Prowadzenie dokumentacji budowy i przygotowywanie raportów
  • Kontrolowanie podwykonawców
  • Efektywne zarządzanie pracownikami
  • Nadzór bezpieczeństwa tras ruchu
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy na budowach
  • Ekonomiczne wykorzystanie materiałów budowlanych i sprzętu budowlanego
  • Zapewnienie terminu i jakości oraz dokumentacji końcowej

Wymagamy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub wieloletnie doświadczenied jako kierownik budowy
  • Doświadczenie w zakresie koordynacji pracy zespołu na budowie
  • Wysoki stopień odpowiedzialności
  • Świadomość jakości, kosztów i zysków
  • Mile widziane doświadczenie przy sieciach światłowodowych
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziana C
  • Język niemiecki lub angielski na poziomie co najmniej B2 jest obowiązkowy

Jesteś zainteresowany?

Aplikuj łatwo i wygodnie online lub wyślij nam wiadomość na adres: [email protected].

Cieszymy się, że będziemy mogli się poznać.

Masz pytania? Chętnie odpowiemy pod numerem +49 511 54 681 420.

CIRCET - Jesteśmy Twoją przyszłością!

Szczegóły dotyczące pracy

Rozpoczęcie pracy:Od zaraz

Miejsce pracy:Na całym terenie Niemiec

Zawód:Kierownik budowy (m/f/d)

Oddział:Budownictwo telekomunikacyjne

Typ umowy:Stanowisko stałe

Zarobki:Zgodnie z umową

BENEFITS
  • Arbeitskleidung
  • Aufstiegschancen
  • Betriebliche Altersvorsorge
  • Diensthandy
  • Dienstwagen
  • Familienfreundlich
  • Firmenevents
  • Provision/Prämien
  • Pünktliche Entgeltzahlung
  • Unbefristete Arbeitsverträge
  • Weiterbildungsmöglichkeiten
  • Werkzeug
  • Work-Life-Balance
Nasi klienci:
Dostawca usług
teleko-
munikacyjnychAdministracje
regionalneGłówni klienci