KIEROWNIK BUDOWY - ŁOTWA

Lokalizacja

Anglia

Miejsce pracy: Łotwa
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie: harmonogramu robót (a także jego przygotowywanie), podległych pracowników, odbiory prac budowlanych i montażowych (egzekwowanie prawidłowości ich wykonania).
  • Dokonywanie zamówień materiałowych.
  • Organizacja pracy własnej jak i podległych zespołów.
  • Raportowanie realizacji inwestycji w tym wykonywanie obmiarów.
  • Odpowiedzialność za administrację.
  • Miejsce pracy: Łotwa.

Wymagania konieczne:

  • Doświadczenie na stanowisku kierownik budowy (warunek konieczny).
  • Wykształcenie wyższe techniczne - budowlane (warunek konieczny).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).
  • Dokładność, samodzielność, rzetelność, zaangażowanie.
  • Znajomość pakietu Office (Excel).
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.
  • Polska umowa o pracę na pełen etat.
  • Zapewnione oraz opłacone zakwaterowanie.
  • Zapewniony oraz opłacony transport.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV w języku polskim i angielskim poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ