Kierowca zawodowy

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Niemcy , Anglia

Poszukujemy kierowców do transportu towarów (głównie rolek papieru i makulatury) na terenie Republiki Federalnej Niemiec.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zatrudnienie: w pełnym wymiarze czasu pracy

Czas pracy: zgodnie z przepisami rozporządzenia o czasie pracy kierowców

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Twoje zadania:

  • odbiór i dostawa towarów
  • przejazdy krótko- i dalekobieżne  zgodnie ze zoptymalizowanymi planami tras
  • wykonanie prawidłowego zabezpieczenia ładunku
  • odpowiedzialność za stan techniczny i higieniczny pojazdu

Wymagania w stosunku do kierowcy:

  • ważne prawo jazdy kategorii CE i ważna karta kierowcy
  • podstawowa kwalifikacja zgodnie z ustawą o kwalifikacji kierowców zawodowych - kod 95
  • dyspozycyjność, niezawodność i miły sposób bycia
  • mile widziane doświadczenie w pracy z samochodem ciężarowym
  • znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • wzrost wynagrodzenia brutto (na początek 2.500,00 €, po 6 miesiącach okresu próbnego 2.600,00 €)
  • diety : 14,00 €/dzień przy 8 godz. i 28 €/dzień przy 24 godz. obecności  - wolne od podatku
  • ryczałt noclegowy : 8,00 € dziennie - wolny od podatku
  • dodatek nocny (20:00-6:00) -  wolny od podatku
  • ryczałt na dojazdy (dopłata do kosztów dojazdu)  - wolny od podatku
  • comiesięczny talon na tankowanie samochodu osobowego (50€)  - wolny od podatku
  • pokrywanie kosztów kursów i szkoleń
  • przydzielenie stałego pojazdu
  • w przypadku osobistych terminów (np. umówienie wizyty u lekarza lub w urzędzie) możliwe uzyskanie wolnego dnia w poniedziałek lub w piątek po uzgodnieniu z dysponentem.
  • przeważnie ładunki z  1 miejscem załadunku i 1 miejscem rozładunku
  • często powtarzające się miejsca załadunku i rozładunku.
  • każdy weekend w domu

Nawiązanie kontaktu:

  • telefonicznie
  • pisemnie
  • e-mailowo
  • przez internet- w celu przesłania podania o pracę (www.spedition-weigelt.de)

Pracodawca:

Spedition-Handel-Service  Uwe Weigelt GmbH

Gustav-Adolf-Ring 3, 04838 Eilenburg, Niemcy

Kontakt:

  • pani Danielka Wenzel tel.: +49 3423 602266
  • pani Ute Kästner tel.: +49 3423 757570
  • pan Marco Bücker tel.: +49 3423 701904

e-mail: [email protected]