Kierowca / Kurier Domino`s

Kategoria

Kurier , Kierowcy

Lokalizacja

Tivoli , Tivoli , Zürich , Basel , Anglia

Domino's Pizza w Szwajcarii jest częścią wiodących na świecie marek dostarczających pizzę z ponad 18 300 pizzeriami w ponad 90 krajach. Nasze 20 szwajcarskich pizzerii dostarcza chrupiącą, gorącą pizzę do naszych gości przez 7 dni w tygodniu.

Miejsce pracy: Zurich (Szwajcaria), Basel (Szwajcaria), Tivoli (Szwajcaria)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

TWOJE ZADANIA

  • Jako kierowca dostarczasz zamówienie do klienta w doskonałej jakości i w najbezpieczniejszy sposób.
  • Z przyjemnością i profesjonalizmem będziesz reprezentował markę Domino's na rowerze elektrycznym, skuterze elektrycznym lub we własnym pojeździe.
  • Przekazujesz zamówienie klientowi z ciepłym uśmiechem i pozytywną energią.
  • W spokojnych chwilach pomożesz w codziennych zadaniach w restauracji (np. przygotowanie, sprzątanie).
  • Mile widziany własny samochód, codzienny zwrot kosztów przejazdu

NASZE WYMAGANIA

  • Musisz być chętny do ciężkiej pracy, być zaangażowany i chętny do nauki, a także mieć elastyczność i uczciwość. Równie ważna jest znajomość języka niemieckiego i przestrzeganie zasady: szybkość w sklepie - bezpieczeństwo na drodze!
  • Posiadasz pozytywne nastawienie i zawsze masz uśmiech dla naszych klientów
  • Jesteś niezawodny i elastyczny
  • Posiadasz prawo jazdy A1 lub A (Am, jeśli dotyczy).
  • Brak prawa jazdy - nie ma problemu. Oferujemy również szeroką gamę e-bików
  • Jeśli masz już prawo jazdy, możesz ubiegać się o prawo jazdy dla uczących się na kategorię A1. Generalnie można to dostać w ciągu tygodnia i można od razu zacząć pracę
  • Jeśli korzystasz z własnego pojazdu, zapłacimy za niego atrakcyjnie i na bieżąco!

OFERUJEMY PAŃSTWU

  • Możesz oczekiwać zróżnicowanej pracy w ustalonym zespole z dobrą atmosferą pracy w dynamicznym i profesjonalnym środowisku.
  • Wynagrodzenie zgodne z Twoim poziomem i realizacją L-GAV są sprawą oczywistą.
  • Oferowana jest 13 miesięczna pensja, 6 tygodni wolnego od pracy oraz inne świadczenia. Oczywiście planowanie pracy odbywa się na wczesnym etapie.

Korzyści to na przykład:

  • Pizzapot na imprezy integracyjne
  • Napiwki (zależą od Ciebie i Twojego wyglądu u klienta)
  • Szybkie i atrakcyjne możliwości awansu, jeśli są odpowiednie warunki
  • Wsparcie w zakresie dalszego kształcenia (np. kurs języka niemieckiego, kursy gastronomiczne)
  • Wsparcie dla prawa jazdy kategorii A1
  • Szczególne warunki pracownicze

Czekamy na Twoją aplikację ze szczegółami dotyczącymi pożądanego nakładu pracy.