Kierowca koparki dwukierunkowej (m/f/d)

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Schwabach , Niemcy

Firma Eiffage to jedna z dziecięciu największych grup budowlanych w Europie.

Na nasze budowy w Niemczech szukamy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Schwabach (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu koparek lub koparek dwudrogowych (kwalifikacje można uzyskać na życzenie)
  • Niezależny i precyzyjny sposób pracy
  • Elastyczność i mobilność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka niemieckiego

Szef: Inżynier

Zadania:

  • Prowadzenie i obsługa koparek (dwukierunkowych)
  • Wykonywanie prac przy wale, transporcie, układaniu i zasypywaniu
  • Naprawa i konserwacja sprzętu
  • Ustawianie i demontaż dużych urządzeń
  • Przestrzeganie i stosowanie się do zalecanych środków bezpieczeństwa pracy

Oferujemy

  • Możliwości dalszego kształcenia i podnoszenia kwalifikacji
  • Program udziału spółek Eiffage
  • Atrakcyjne programy leasingowe (np. rower służbowy, smartfon, PC, tablet)
  • Oferta sportowa z udziałem finansowym pracodawcy
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony