Kierowca kat C+E, trasy lokalne, Veghel, Holandia

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Veghel , Anglia

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego klienta  - holenderskiej firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat C+E, trasy lokalne

Miejsce pracy: Veghel, Holandia

Zakwaterowanie: zorganizowane

Miejsce pracy: Veghel (Holandia)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • utrzymanie pojazdu w dobrym stanie technicznym
  • transport płyt betonowych pomiędzy fabryką a magazynem (parkowanie do doku tyłem, odłączenie i podłączanie pustych naczep), trasy ok 2-3 km
  • podjazd pod poszczególne rampy
  • prowadzenie dokumentacji niezbędnych w trakcie wykonywania pracy
  • dni robocze są od poniedziałku do piątku i nie obejmują tras międzynarodowych

Wymagania:

  • doświadczenie jako kierowca kategorii C+E
  • karta kierowcy i kod 95
  • znajomość przepisów prawnych dotyczących czasu jazdy i odpoczynku
  • dokładność i elastyczność w pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach.
  • stawka 400€ netto po odliczeniu opłat plus dodatek zmianowy
  • stawka 13,50€/h, po dwóch miesiącach będzie to 14,50€/h
  • dodatkowa stawka od poniedziałku do piątku w godz
  • 17:00 i 21:00 = 20%
  • 21:00 i 06:00 = 25%
  • 6:00 i 17:00 = 0%
  • Praca jest na 3 zmiany.
  • Godziny zmian to:
  • 06:00 do 15:00 (0% stawki zmianowej)
  • 11:00 do 20:00 (3 godziny 20% stawki)
  • 20:00 do 05:00 (1 godzina 20% stawki i 7 godzin 25%)
  • Zakwaterowanie w pokoju 1osobowym

Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.