Kierowca kat. C+E, 14,33€ brutto/h + 0.58€ netto/h arab, Mechelen, Belgia

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Mechelen , Mechelen , Anglia

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w doradztwie personalnym. W branży związanej z HR działamy nieustannie od 2008 roku. Skupiamy się na pozyskiwaniu specjalistycznego personelu, który rekrutujemy na terenie całej Polski do pracy w kraju i za granicą.

Jedna z belgijskich firm, z oddziałami w Ruiselede, Mechelen i Munsterbilzen, jest punktem odniesienia dla profesjonalnych wykonawców ogrodów i hurtowni w dziedzinie kształtowania krajobrazu i architektury krajobrazu.Dzięki dużej i zróżnicowanej gamie wysokiej jakości produktów, materiałów oraz doradztwa dostosowanego do potrzeb, obsługujemy profesjonalny sektor zieleni w całej Belgii. W zależności od zamówień klientów. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: Mechelen, Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

Miejsce pracy: Mechelen (Belgia)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • dostarczanie różnego rodzaju produktów ogrodniczych do sklepów ogrodniczych, profesjonalnych architektów krajobrazu oraz osób prywatnych.
  • kontakt z klientami.

Wymagania:

  • szukamy kierowców przyjaznych dla klienta.
  • osoby lubiące kontakt z klientem.
  • rozwożenie towarów w formie big bag lub na paletach jak i mniejsze materiały oraz sztuczna trawa w rolkach.
  • rozładunek i załadunek za pomocą 3 kołowego heftruck'a (zwanego cage monkey).
  • doświadczenie na wózku widłowym nie jest wymagane ale chęć do nauki jest bardzo ważna.
  • od 5 do 10 przystanków/dzień.
  • w miesiącach marzec, kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień i październik praca do 12 godzin dziennie.
  • w pozostałych miesiącach gwarantowane jest 38 godzin.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 14.33€ brutto/h + 0.58€ netto/h arab.
  • około 38h tygodniowo.
  • pracę od poniedziałku do piątku, na dłuższy okres czasu, z możliwością zatrudnienia na stałe.
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem.
  • dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku.
  • premia roczna - 8.33%  zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni w roku).
  • oferujemy również zakwaterowanie od 95€ -145 €/tydzień.

CV w języku angielskim