Kierowca kat. C+E, 12.468€/h + 1.47 €/h, Bornem Belgia

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Bornem , Anglia

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii, Holandii czy Niemiec. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Jedna z większych belgijskich firm transportowych, zajmującej się dystrybucją różnych produktów w zależności od zamówień klientów- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. C+E

  Miejsce pracy: Bornem Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

Miejsce pracy: Bornem (Belgia)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • transport kontenerów do portu w Antwerpii, Zeebrugge i Rotterdamie
  • jazda na trasach pomiędzy Belgia, Holandią i Luksemburg

Wymagania:

  • doświadczenie jako kierowca kategorii CE min. 2 lata
  • prawo jazdy kat CE z kodem 95 - warunek konieczny
  • karta kierowcy
  • język angielski lub francuski na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny
  • własny samochód- mile widziany

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 12,468€/h + 1,47 €/h dodatku arab (415€-500€ netto/tydzień)
  • 6€ netto - dzienny bon żywieniowy
  • około 40 -50h tygodniowo
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem
  • dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku
  • premia roczna - 8.33%  zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni w roku)
  • oferujemy również zakwaterowanie od 95€ -145 €/tydzień

CV w języku angielskim