Kierowca kat. B / Kurier do rozwożenia paczek do klientów, Mężczyźni, Kobiety, Pary podstawowy niemiecki albo angielski, Berlin

Kategoria

Kurier , Kierowcy

Lokalizacja

Berlin , Werder , Niemcy

Kurier / Kierowca kat. B do rozwożenia paczek do klientów, Mężczyźni, Kobiety, Pary podstawowy niemiecki albo angielski, Berlin wschodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy kurierskiej z Berlina: Kierowców kat. B do rozwożenia paczek. Wymagane jest prawo jazdy kategorii B.

Miejsce pracy: Berlin (Niemcy), Poczdam (Niemcy), Werder (Niemcy)

Numer referencyjny: Kierowca kat. B / Kurier do rozwożenia paczek do klientów, Mężcz/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: miasto 14542 Werder (60 km od Berlina), Berlin, Brandenburgia wschodnie Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę na okres stały z niemiecką firmą kurierską z miasta Berlin, współpracującą z bazą logistyczną największego sklepu internetowego z miasta 14542 Werder
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, na życzenie praca w soboty, od 160 do 195 godz. miesięcznie. Rozpoczęcie pracy między godziną 9:00 a 11:00 i kończy po 7 lub 8 godzinach

Główne zadania:

  • Załadunek posortowanych paczek do busa
  • Doręczanie adresatom paczek w określonym rejonie samochodem firmowym (przeważnie są małe paczki, 80-90% paczek waży do 1 do 5 kg)
  • Bardzo prosta obsługa nowoczesnego oprogramowania do niezawodnego i sprawnego dostarczenia paczek

Wymagania:

  • Moga kandydować: Mężczyźni, Kobiety i Pary w młodym wieku
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności (można uzyskać przez Internet)
  • Konieczne prawo jazdy kategorii B i doświadczenie jako kierowca (optymalnie umiejętność prowadzenia pojazdów typu Bus do 3,5 tony)
  • Doświadczenie kurierskie w obszarze logistyki lub na zbliżonym stanowisku mile widziane, ale niekonieczne
  • Konieczna przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego albo języka angielskiego (min. A1/A2)
  • Posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy mile widziane, ale niekonieczne
  • Dobra kondycja fizyczna, przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy
  • Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu (70 euro netto / dzień urlopu / dzień chorobowego)
  • 1-dniowe szkolenie online i 2-dniowe szkolenie z doświadczonym kurierem (płatne przez pracodawcę jako dni pracy)
  • Nowy samochód i telefon służbowy
  • Opieka przełożonego dysponenta na bazie logistycznej
  • Stawka netto: 90 euro / dzień pracy (na rękę)
  • Zarobek miesięczny netto ok. 1800 bis 2250 euro (w zależności od ilości dni pracy)
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 400 do 500 euro / mies. (brak pokojów 1-osobowych)

Tylko kandydatów (k/m) spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.