Kierowca do transportu wiertnicy horyzontalnej HDD, bez doświadczenia, prawo jazdy kat. B+E albo C+E, Passau południowe Niemcy

Lokalizacja

Ulm , Ravensburg , Passau , Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z miasta Passau: Kierowców do transportu i obsługi wiertnicy horyzontalnej HDD. Wymagane jest prawo jazdy kat. B+E albo C+E oraz podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Passau (Niemcy), Ulm (Niemcy), Ravensburg (Niemcy)

Numer referencyjny: Kierowca do transportu wiertnicy horyzontalnej HDD, bez doświadc/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Passau oraz budowy w różnych miastach na terenie Bawarii i Badenii-Wirtembergii, południowe Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast i w możliwie szybkim terminie
  • Praca na stałe, bezpośrednio w niemieckim przedsiębiorstwie budowlanym
  • Pracodawcą jest niemiecka firma budowlana z miasta Passau, specjalizująca się w wywiertach sterowanych metodą Tracto Technik.
  • Praca jest w delegacji, czyli na tzw. montażu w różnych miastach na terenie Bawarii i Badenii-Wirtembergii. Po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę.
  • Praca na pełny etat, ok. 180 do 210 godz. miesięcznie
  • Praca polega na transporcie i obsłudze na budowach wiertnicy horyzontalnej HDD
  • Główne zadania:
  • Transport wiertnicy przyczepą lub ciężarówką
  • Bezpieczny montaż wiertnicy na budowie
  • Obsługa wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych

Wymagania:

  • Prawo jazdy na przyczepę kat. B+E albo na ciężarówkę kat. C+E
  • Młody wiek, wysoka motywacja do pracy jako kierowca budowlany, punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i utrzymanie go w sprawności i czystości
  • Doświadczenie jako operator wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych nie jest wymagane
  • Konieczna przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (min. A1)
  • Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów do pracy
  • Gotowość do długofalowej pracy w delegacji na terenie południowych Niemiec

Oferujemy:

  • Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 30 dni płatnego urlopu (stawka godzinna + 24 euro)
  • + Pracodawca zapewnia bezpłatne szkolenie na operatora wiertnicy HDD
  • + Premia świąteczna (60% wynagrodzenia)
  • Stawka godzinna brutto 17,50 do 18 euro (Zależne od kwalifikacji. Cykliczne podwyżki, najczęściej co 6 miesięcy od 19 do 22 euro / godz.)
  • Dieta netto 32 euro / dzień pracy (od 640 do 730 euro netto / mies.)
  • Dieta netto 150 euro / weekend
  • Miesięcznie wynagrodzenie netto ok. 3000 do 3400 euro + nadgodziny
  • Zakwaterowanie + śniadanie jest zapewnione i opłacone przez pracodawcę. Zawsze 1-osobowe pokoje z internetem.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.