Kierowca ciężarówki kat. C do betoniarki / betonomieszarki, podstawowy niemiecki i auto, Berlin wschodnie Niemcy

Stawka

1 800.00 - 2 000.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Berlin , Potsdam , Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy transportowej z miasta Berlin: Kierowców betoniarki / betonomieszarki. Wymagane jest prawo jazdy na ciężarówkę (przynajmniej kat. C) oraz auto.

Miejsce pracy: Berlin (Niemcy), Königs Wusterhausen (Niemcy), Potsdam (Niemcy)

Numer referencyjny: Kierowca ciężarówki kat. C do betoniarki / betonomieszarki, pods/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Berlin, Brandenburgia, wschodnie Niemcy
  • Praca aktualna jest od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Pracodawcą jest niemiecka firma transportowa z Berlina, specjalista w zakresie transportu mieszanek betonowych, materiałów budowlanych, towarów sypkich. Transport odbywa się nowoczesną flotą pojazdów marki Mercedes z klimatyzacją postojową.
  • Praca jest stacjonarna, obsługiwane są budowy w obrębie siedziby pracodawcy, obszar Berlina, Brandenburgia wschodnie Niemcy
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 175 do 208 godz. / mies. + możliwe nadgodziny (bank godzin) i praca w soboty
  • Główne obowiązki:
  • Przewóz betonu ciężarówką typu betoniarka, głównie między betoniarnią a budowami na trasach krótko bieżnych
  • Bezpieczna obsługa betoniarki na budowie

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy kategorii C albo CE (95, karta kierowcy)
  • Konieczne minimalne doświadczenie zawodowe jako kierowca kat. C, optymalnie kierowca betoniarki, albo kierowca budowlany
  • Konieczna przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (min. A1)
  • Prawo jazdy kat. B i posiadanie własnego auta do dojazdów z kwatery do pracy
  • Odpowiedzialność za powierzony pojazd i utrzymanie go w sprawności i czystości
  • Gotowość do długofalowej pracy w Niemczech, optymalnie pobyt na stałe w Niemczech

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + Odzież robocza zapewniona przez pracodawcę, w tym jej czyszczenie
  • + Pracodawca zapewnia bezpłatne szkolenie obsługi betoniarki
  • + Dodatek 25% do stawki godzinnej za nadgodziny (od 208 godz. pracy)
  • Stawka brutto: od 12 euro / godz. (ok. 240 do 300 euro miesięcznie)
  • + Dieta dzienna netto 12 euro / dzień pracy
  • Zarobek miesięczny netto ok. 1800 bis 2000 euro + nadgodziny (bank godzin)
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę (pokoje 1-osobowe z internetem)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.