Kierowca C+E | Praca z zakwaterowaniem

Stawka

17.00 - 20.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Belgia , Austria , Niemcy

Miejsce pracy: Holandia, Belgia, Niemcy, Austria, Szwajcaria
Numer referencyjny: praca/kierowca/praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek
  • Przewóz towarów na terenie Belgii i Holandii oraz innych krajów UE
  • Odpowiedzialność za powierzone auto i towar

Wymagania:

  • Uprawnienia do jazdy w kat. C+E
  • Kod 95 (uprawnienia zawodowego kierowcy)
  • Karta kierowcy
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu ciężarowego
  • Odpowiedzialność, uczciwość
  • Certyfikat HDS lub gotowość do jego wyrobienia
  • Język angielski lub holenderski mile widziany
  • Gotowości do pracy 12 godz. dziennie, 6 dni w tygodniu

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju
  • Regularne i terminowe wynagrodzenia
  • Praca 6 dni w tygodniu przez cały rok
  • Stała stawka dzienna
  • Zakwaterowanie w pok. 1 osobowym
  • Możliwość częstych zjazdów do Polski
  • Pomoc w ewentualnej przeprowadzce do Holandii wraz z rodziną
  • Wzrost wynagrodzenia wraz ze wzrostem zaangażowania

Zgłoszenia prosimy przysyłać za pośrednictwem dostępnego formularza.