Kierowca C+E Plandeka Branderburg- samochód na granicy

Stawka

2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Niemcy

Na moim portalu znajdziesz oferty pracy dla Niemieckich firm transportowych, produkcyjno transportowych. Poza połączeniem Ciebie z odpowiednim pracodawcą, pomogę Ci przebrnąć przez formalności oraz służę kontaktem przez WhatsApp w sytuacjach awaryjnych, problemach w komunikacji.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: 1/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Oferta pracy dla Kierowcy C+E

Ciągnik siodłowy Volvo / Renault + naczepa plandeka

Praca bez systemu (od poniedziałku do piątku)
Jazda po Niemczech, sporadycznie Polska, Szwajcaria
Praca najczęściej w ciągu dnia

Start: poniedziałek wcześnie

Zakończenie: piątek po południu / wieczorem

Lokalizacja: Bestensee

Jest również możliwość pozostawiania ciężarówki w pobliżu granicy Fürstenwalde, Frankfurt Oder

Wymagania:

  • doświadczenia jako kierowca C+E
  • komunikatywny język niemiecki

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach (możliwość Kindergeld)
  • Podstawa 2500€ brutto + Premia
  • Diety 14/28/€
  • Urlop 24 dni/rok

Wynagrodzenie

2500€ netto nie zależnie od klasy podatkowej