Kierowca C+E BDF Münster SYSTEM 2/1, 3/1

Stawka

2 191.00 - 2 650.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Niemcy

Na moim portalu znajdziesz oferty pracy dla Niemieckich firm transportowych, produkcyjno transportowych. Poza połączeniem Ciebie z odpowiednim pracodawcą, pomogę Ci przebrnąć przez formalności oraz służę kontaktem przez WhatsApp w sytuacjach awaryjnych, problemach w komunikacji.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: 1/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Oferta pracy dla kierowcy C+E w systemie 2/1 lub 3/1

Zestaw BDF z osią skrętną (bez poczty i przesyłek drobnicowych)

Samochody: DAF / Renault / Scania

Transport dalekobieżny międzynarodowy. (D, NL, A, B, FR, CH)

Wymagania:

  • doświadczenia jako kierowca C+E
  • ADR podstawowy
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • dodatek na święta około 1000€ brutto
  • koszty ADR , badań lekarskich, odnowienie prawa jazdy

Wynagrodzenie

system 2/1 2350€ brutto + diety 14€/28€

  • I klasa podatkowa: około  2191€ netto (3 tygodnie)
  • III klasa podatkowa około 2406€ netto (3 tygodnie)

system 3/1 2650€ brutto + diety 14€/28€

  • I klasa podatkowa: około 2360€ netto (3 tygodnie)
  • III klasa podatkowa około 2608€ netto (3 tygodnie)