Kierowca C+E BDF blisko granicy 3/1

Stawka

2 265.00 - 2 494.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Niemcy

Na moim portalu znajdziesz oferty pracy dla Niemieckich firm transportowych, produkcyjno transportowych. Poza połączeniem Ciebie z odpowiednim pracodawcą, pomogę Ci przebrnąć przez formalności oraz służę kontaktem przez WhatsApp w sytuacjach awaryjnych, problemach w komunikacji.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: 1/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Oferta pracy dla kierowcy C+E w systemie 3/1

Lokalizacja: Gera

Zestaw BDF z osią skrętną lub tandem

Samochody: Mercedes lub Iveco (Diesel nie gaz)

  • Najczęściej transport dalekobieżny, sporadycznie krótkie tury
  • praca głównie w nocy
  • przewóz kontenerów BDF
  • Start pracy: niedziela / poniedziałek 15:00 - 23:00
  • Zakończenie: Sobota 2:00 - 8:00

Wymagania:

  • doświadczenia jako kierowca C+E

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • system 3/1 2500€ brutto + diety 14€/28€
  • I klasa podatkowa: około 2265€ netto
  • III klasa podatkowa około 2494€ netto
  • dodatkowy urlop 25 dni