Kierowca C+E 2:1 w systemie zmianowym w 31137 Hildesheim

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Hildesheim , Niemcy

Jesteśmy mocno zakorzenieni w regionie Walsrode, działamy zarówno w kraju, jak i na rynku międzynarodowym. Wraz z ponad 230 pracownikami i nowoczesnym parkiem samochodowym oferujemy naszym klientom usługi i serwis na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Hildesheim (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Kierowca C+E na dystrybucje żywności w systemie zmianowym w 31137 Hildesheim / Niemcy, w systemie 2:1 lub pełnym wymiarze godzin

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej kierowcy (kod 95)
  • doświadczenie w prowadzeniu 40 t zestawu
  • komunikatywny język niemiecki

Oferujemy:

  • umowę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • atrakcyjny model wynagrodzenia + pakiet premiowy
  • intensywne przyuczenie, w zależności od doświadczenia kandydata
  • nowoczesny park samochodowy (średnia wieku 2 lata) producentów klasy premium
  • wysokiej jakości ubranie robocze
  • stosowanie się do przepisów dot. czasów pracy i odpoczynku
  • pełna szacunku interakcje w rodzinnym zespole
  • możliwości dalszego szkolenia
  • szkolenia modułowe (kwalifikacji zawodowych); koszty przejmuje Kruse Spedition
  • badania lekarskie niezbędne dla prawa jazdy kategorii C+E
  • zakwaterowanie (płatne przez pracodawcę; kierowca po zmianie zjeżdża na swój pokój)

Wymagane dokumenty:

  • aktualne prawo jazdy kat. C+E
  • aktualna karta kierowcy
  • aktualne kwalifikacje kierowcy (kod 95)
  • zaświadczenie o niekaralności

Jeśli jesteś zainteresowany, chętnie odpowiemy na Twoje pytania:

Kruse Spedition GmbH & Co. KG, Max-Planck-Straße 1, D-29664 Walsrode

Jannes Kruse (Personalleitung gewerblich)

Zbigniew Padée (Personalbetreuung gewerblich)

Tel.: +49 (0) 5161 9800-21