Kierowca Autobusu - Niemcy, atrakcyjne zarobki, zakwaterowanie

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Miejsce pracy - lokalizacja: Badenia Wirttembergia miasta takie jak Karlsruhe, Bruchsal, Heilbronn, Heildelberg, Heilbronn, Aalen

Obowiązki:

  • prowadzenie linii autobusowej miejskiej i podmiejskiej
  • prowadzenie sprzedaży biletów pasażerom

Wymagania wobec kandydata:

  • prawo jazdy Kat. D plus moduł 95
  • karta kierowcy
  • samochód na wyjazd - mile widziane
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych z dostępem do mediów
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Stawka  2800€ na rękę + dodatki (za nadgodziny, nocki, pracę w niedziele i święta), po 6 tygodniach 2900€ netto

Wymagane:

  • prawo jazdy kat D
  • CV