Kierowca autobusu - Niemcy

Lokalizacja

Zellingen , Niemcy

Dla naszego klienta, średniej wielkości, nowoczesnej firmy autobusowej z siedzibą w Zellingen/Bawaria, pilnie poszukujemy kierowców autobusów dla ruchu eskortowego dla Viking Tours (promy turystyczne)

Miejsce pracy: Zellingen (Niemcy)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zadania:

Obsługa statków wycieczkowych na Renie (Niemcy / Szwajcaria i Francja) i przewóz pasażerów, głównie obywateli Chin i Ameryki, do odpowiednich hoteli i atrakcji w portach zawinięcia

Zarobki:

  • Stawka godzinowa = 15,90 € brutto i przepracowujesz średnio 200 lub więcej godzin w miesiącu
  • Jeśli nocujesz w autobusie, otrzymasz 40 € brutto za noc (około 880 € miesięcznie),
  • Nocleg w autokarze jest opcjonalny, alternatywnie bezpłatny nocleg w hotelu 20 € wydatki / dzień netto (dzień przyjazdu i wyjazdu "tylko" 10 €) Napiwki od pasażerów (goście chińscy 18 € stałe dziennie, ale brutto), goście amerykańscy dobrowolnie, ale netto
  • Potencjał zarobkowy netto (nocleg w autobusie) od 3000 do 3200 euro
  • Umowa o pracę na stałe bezpośrednio u mojego klienta, bez pracy tymczasowej
  • Poza sezonem praca w kolejowych usługach zastępczych
  • Godziny pracy: 12 dni w trasie, potem 4 dni wolnego

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii D, kod 95
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z pasażerami
  • Dostępność w krótkim czasie