Kelnerka śniadaniowa / Kelnerka bufetowa (k/m), podstawowy niemiecki, Kranzberg południowe Niemcy

Kategoria

Kelner/Hostessa , HoReCa

Lokalizacja

Erding , Ingolstadt , Monachium , Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej restauracji z miasta Kranzberg:  Kelnerki / Kelnerów (k/m). Wymagana jest podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Monachium (Niemcy), Ingolstadt (Niemcy), Erding (Niemcy)

Numer referencyjny: Kelnerka śniadaniowa / Kelnerka bufetowa (k/m), podstawowy niemi/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: małe miasto Kranzberg (40 km od Monachium), Bawaria południowe Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie
  • Okres pracy: sezonowy (3 do 6 miesięcy) albo na stałe w niemieckiej restauracji z bufetem śniadaniowym z miasta 85402 Kranzberg
  • Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 173 do 190 godz. miesięcznie. Czas pracy od 06:00 do 15:00
  • Główne zadania:
  • Serwis śniadaniowy, Obsługa bufetu, uzupełnianie potraw bufetowych
  • Serwowanie potraw i napojów w serwisie obiadowym
  • Obsługa gości śniadaniowych i gości konferencyjnych
  • Przygotowanie dań śniadaniowych, przede wszystkim potraw z jajek
  • Dbanie o porządek w restauracji, polerowanie sztućców
  • Ustawianie sal zgodnie z planem, sprzątanie i układanie stołów i krzeseł

Wymagania:

  • Ukierunkowane wykształcenie w zawodzie kelnerki będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie zawodowe jako kelnerka mile widziane, ale niekonieczne
  • Umiejętność przygotowywania potraw z jajek, jak np. jajecznica itd.
  • Konieczna podstawowa znajomość języka niemieckiego (min. A1/A2). Zwroty grzecznościowe, podstawowa konwersacja z gośćmi
  • Akceptacja pracy w nadgodzinach, podczas weekendu i dni świątecznych, często praca pod presją czasu
  • Zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + Bezpłatne wyżywienie i napoje podczas pracy
  • + Dodatki za pracę w niedzielę (stawka + 50%) i dni świąteczne (stawka + 100%)
  • Stawka brutto: od 13 do 14 euro / godz. (zależne od kwalifikacji zawodowych)
  • Podwyżka stawki nawet po 4 tygodniach pracy
  • + Napiwki netto: 1 euro / godzinę (ok. 175 do 190 euro netto miesięcznie)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: od 1850 do 2100 euro
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 200 do 250 euro / mies. (pokoje 1- albo 2-osobowe z internetem)

Tylko kandydatów (k/m) spełniających wymagania proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.