Kelnerka / Kelner w restauracji w Holandii

Kategoria

Kelner/Hostessa , HoReCa

Lokalizacja

Holandia , Anglia

Miejsce pracy: Holandia

Numer referencyjny: 04/NL/praca-za-granica.net

W celu wzięcia udziału w rekrutacji konieczne jest przesłanie CV w j. angielskim.

Opis stanowiska:

  • Lokalizacja: Holandia - różne lokalizacje
  • Data rozpoczęcia: Możliwie jak najszybciej
  • Umowa: Pełny etat / na czas nieokreślony
  • Harmonogram pracy: 5 dni w tygodniu
  • Długość umowy: Umowa długoterminowa - Preferowany okres powyżej 6 miesięcy
  • Wynagrodzenie godzinowe brutto: 12,12 euro
  • Średnie miesięczne wynagrodzenie: 1800 - 1900 euro netto (w oparciu o 38-godzinny tydzień pracy).
  • Poszukujemy personelu do pracy jako Kelnerka / Kelner z wcześniejszym doświadczeniem na podobnym stanowisku.
  • Jeśli pasjonuje Cię dostarczanie najwyższej jakości usług, swobodnie posługujesz się językiem angielskim i chcesz być częścią międzynarodowego zespołu w Holandii - aplikuj już dziś!

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie (min. B2)
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Elastyczność do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Paszport UE.

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym we współdzielonym mieszkaniu - maksymalnie 45 minut od miejsca pracy
  • Szkolenie na miejscu
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Świadectwo pracy i referencje
  • Wypłata wynagrodzenia w systemie tygodniowym
  • 8,3% dodatek urlopowy.