Kelnerka/ Kelner Niemcy 1.600 Euro netto wyżywienie i zakwaterowanie

Stawka

1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Kelner/Hostessa , HoReCa

Praca w charakterze kelnera/kelnerki w hotelu 3*

Miejsce pracy: Graal- Müritz (Niemcy) Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zakres obowiązków:.

  • łatwości nawiązywania kontaktów i dobrej organizacji pracy
  • obsługa gości restauracji
  • dbanie o wizerunek restauracji
  • serwowanie zamówionych potraw
  • przyjmowanie zamówień

Wymagania:

  • Znajomość zasad obsługi kelnerskiej,
  • Doświadczenie w Hotelarstwie
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku kelnera/ kelnerki,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego( komunikatywnie) !!!
  • Dobra prezencja i ciekawa osobowość,
  • Wysoka kultura osobista,
  • mila aparycja
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do otoczenia,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowa pracy niemiecka
  • wynagrodzenie min. 1600 Euro Netto
  • 5 dni w tygodniu
  • 169 godziny w miesiącu
  • zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie gratis
  •  płatne dni świąteczne
  • zatrudnienie na dłuższy okres czasu lub sezonowo
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prace w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • wszystkie świadczenia