Kelnerka/ Kelner Chef de Rang Austria

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Anglia

2.000 Euro netto + 13 i 14 wypłata wyżywienie i zakwaterowanie

Praca w charakterze kelnera/kelnerki Chef de Rang w hotelu

Miejsce pracy: Salzburger Land (Austria) Numer referencyjny: K/KCDR/praca-za-granica.net

Zakres obowiązków:

  • dbanie o wizerunek restauracji
  • serwowanie zamówionych potraw
  • przyjmowanie zamówień

Wymagania:

  • Znajomość zasad obsługi kelnerskiej,
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku kelnera/ kelnerki,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego( komunikatywnie) !!!
  • Dobra prezencja i ciekawa osobowość,
  • Wysoka kultura osobista,
  • mila aparycja
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do otoczenia,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowa o prace bezpośrednio od pracodawcy Austriackiego na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie 2000,- Euro Netto + 13 i 14 wypłata
  • 5 dni w tygodniu / 45 godz. Tydzień
  • zapewnione zakwaterowanie ( Koszt 130 Euro /miesiąc) oraz wyżywienie (3x dziennie darmowe)
  • WIFI/Aneks kuchenny( Mikrofalówka i płyta indukcyjna)/ Pralka/Suszarka/WC/Dusche
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prace w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • zakwaterowanie niedaleko Hotelu ok. 500 m (nowy dom dla personelu)
  • Odzież pracownicza zapewniona
  • Dostęp do Fitness clubu oraz do strefy SPA
  • Dużo benefitów dla pracowników