Kamieniarz, Belgia

Lokalizacja

Belgia , Anglia

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Miejsce pracy: Belgia

Numer referencyjny: KA/1023/OŁ/praca-za-granica.net

Możemy Ci zaproponować:

  • w pełni legalne zatrudnienie zgodne z prawem belgijskim (w tym ubezpieczenie społeczne, zdrowotne, budowanie prawa do belgijskiej emerytury),
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia,
  • premię na koniec roku - 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto,
  • Bonus wakacyjny - 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto,
  • Świadczenia na każde dziecko.

Zakres obowiązków:

  • wykańczanie blatów, blatów kuchennych, płytek itp.
  • praca z różnymi materiałami, takimi jak: granit, marmur i kompozyt,
  • praca z małymi maszynami ręcznymi,
  • praca na podstawie opisu, szczegółowego projektu i przygotowania rysunków.

Wymagania:

  • dobra znajomość kamieniarstwa,
  • doświadczenie jako kamieniarz,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • otwartość na długoterminową współpracę,
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole.