Inżynier Budowy/ Kierownik Budowy budownictwo modułowe - wynagrodzenie od 3000 Euro brutto

Lokalizacja

Halle , Halle , Wissen , Niemcy

Miejsce pracy: Wissen (Niemcy), Halle (Saale) (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: wyższe

Twój zakres obowiązków:

  • Osoba odpowiedzialna za 'swój' plac budowy (np. szkoły, przedszkola, budynki biurowe) i jest główną osobą kontaktową dla wszystkich zaangażowanych stron.
  • Przy wsparciu działu planowania samodzielnie przygotowuje przetargi i uczestniczy w przyznawaniu zamówień na usługi podwykonawców.
  • Nadzoruje jakość prac budowlanych, przestrzeganie kosztów, terminów i bezpieczeństwa pracy.
  • Z pełnym zaangażowaniem koordynuje i kontroluje wszystkie prace budowlane aż do uzyskania odbioru.
  • Za pomocą ciągłych kontroli realizacji zadań rozliczasz się z podwykonawcami ze zrealizowanych usług

Twój profil:

  • Ukończone studia w zakresie architektury, inżynierii lądowej i wodnej, inżynierii przemysłowej (budownictwo)
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w zarządzaniu budową, zwłaszcza w branży wykończeniowej na terenie niemiec
  • Twój wizerunek jest pewny siebie, autorytatywny i autentyczny.
  • Wcześnie rozpoznaje problemy i ich przyczyny, aktywnie poszukuje rozwiązań i zachowuje opanowanie w sytuacjach stresowych.
  • Stosujesz metody LEAN i stale je rozwijasz.
  • Posiadasz rozległą wiedzę na temat przepisów, regulacji i standardów obowiązujących w Niemczech i stosujesz je również w korespondencji z podwykonawcami.
  • Posiadanie biegłej znajomości języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie i umowę o pracę z Firmą niemiecką zatrudniającą ponad 1000 pracowników.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwości dalszego kształcenia i podnoszenia kwalifikacji.
  • Możliwość doskonalenia języka niemieckiego poprzez kursy językowe.
  • Koleżeńskie i przyjazne nastawienie.
  • Stabilny klimat pracy oparty na partnerstwie.
  • Oprócz programu emerytalnego dotowanego przez firmę i opcji leasingu rowerów elektrycznych, otrzymasz kartę debitową TicketPlus i inne zniżki dla pracowników m. in. Auto, mieszkanie, moda.

Wymagane dokumenty:

  • kompletne dokumenty aplikacyjne w języku niemieckim.

KLEUSBERG GmbH & Co. KG
Twoja osoba do kontaktu od pn-pt. 8-16
Peter Komarowski
Referent ds. Rekrutacji
Tel: +491517 4350418