HYDRAULIK - praca NIEMCY - wysokie zarobki - OD ZARAZ!

Lokalizacja

Aachen , Niemcy

JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.
Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy jako:

Miejsce: Aachen
Nr referencyjny: DE-HYDR

Miejsce pracy: Aachen (Niemcy)

Numer referencyjny: DE- HYDR/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • przemysłowe systemy chłodzenia na dachach
  • <li style='\'text-align:' justify;\'=''>prace instalacyjne

Wymagania:

  • język niemiecki - mocne podstawy
  • auto
  • kwalifikacja spawanie gazowe AUTOGEN

Oferujemy:

  • wynagrodzenie płatne ZAWSZE NA CZAS!
  • WYSOKIE wynagrodzenie
  • nadgodziny płatne z DODATKIEM (25% stawki brutto)
  • stały kontakt z polsko języcznym rekruterem / koordynatorem
  • pomoc koordynatora w nagłych przypadkach
  • <li style='\'text-align:' justify;\'=''>odzież robocza po pierwszym tygodniu pracy

Prosimy o kontakt telefoniczny 517017884, 518891884.
Zapraszamy do kontaktu!