Hydraulik Belgia 23 EUr netto/godz

Stawka

23.00

Lokalizacja

Belgia

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia gdzie pozyskujemy klientów.

Miejsce pracy: Belgia

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

 MIEJSCE PRACY: BELGIA
⇒ ZAROBKI: 23,00€/H NETTO + ZAKWATEROWANIE + PRZELOTY + TRANSPORT NA MIEJSCU NA KOSZT PRACODAWCY

⇒ KONTRAKT NA OKRES: NIEOKREŚLONY
⇒ ZAKRES PRACY: MONTAŻ RUR KANALIZACYJNYCH HDPE, ABS DO ODPROWADZANIA KONDENSATU ORAZ MIEDZIANYCH (LUTOWANIE).

Wymagania:

samodzielność w pracy i poza pracą,
przesłanie do nas aktualnego CV w j. angielskim, świadectw pracy, referencji wyłącznie przez FORMULARZ APLIKACYJNY znajdujący się pod ogłoszeniem
udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 5 lat,
znajomość j. angielskiego
dyspozycyjność,
chęć do wyjazdu za granicę,
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

zarobki: 23,00€/h netto + zakwaterowanie + przeloty + transport na miejscu na koszt pracodawcy
liczba godzin: ok 45 na tydzień
zatrudnienie przez pracodawcę zagranicznego,
opiekę z naszej strony w trakcie trwania pracy