Holandia Deurne magazyn- kobiety, mężczyźni, pary

Stawka

12.22
( ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Holandia

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Miejsce pracy: Deurne Holandia

Numer referencyjny: MAG/2010/DN/praca-za-granica.net

Mamy do zaoferowania:

  • pracę w oparciu o umowę holenderską;
  • tygodniowe wynagrodzenie
  • podstawa w wysokości ok. 12.22 €/h
  • dodatek zmianowy: 112.5 %

  • dodatek za nadgodziny 100%
  • zwrot kosztów dojazdu
  • opieka koordynatora
  • zorganizowanie mieszkania jeśli będzie taka potrzeba

Obowiązki to różnorodne prace magazynowe m.in.:

  • rozładunek kontenerów
  • układanie produktów na paletach
  • przewożenie palet
  • odbiór towarów, kompletacja

    produktów za pomocą skanera ręcznego

  • przygotowanie paczki do wysyłki

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy mile widziane